کتابفروشی های شیراز

لیست کتابفروشی های شیراز

بهترین کتابفروشی های شیراز کدام ها هستند؟ شیراز یک شهر فرهنگی و ادبی است و شاعران و سخنوران زیادی از این شهر برخاسته اند. همه ی ایرانیان، سعدی، حافظ، ملاصدرا و خواجو را در شیراز می شناسند. حتی می توان گفت که سعدی و حافظ جنبه ی بین المللی نیز داشته و جماعت ادب دوست دنیا به خوبی با ترجمه ی اشعار این شاعران بزرگ پارسی آشنا هستند. مردم شیراز نیز به شعر و ادب بسیار علاقه مند بوده و اغلب در کنار حرف هایشان چاشنی شعر و ادب را نیز به کار می برند.

البته و متاسفانه باید به این موضوع اشاره کرد که با اینکه شیراز یک شهر فرهنگی است و همگان به آن اذعان دارند اما متاسفانه تعداد کتابفروشی های این شهر درخور نام و آوازه ی بلند شیراز نمی باشد و تعداد کتابفروشی های شیراز چندان زیاد نیست شاید به این دلیل که مردم به دلیل قیمت بسیار زیاد کتاب ها این مهم را از زندگی خود حذف کرده اند.

کتابفروشی های شیراز

لیست کتابفروشی های شیراز

ردیف نام کتاب فروشی نشانی شماره تماس
1 کتاب فروشی زبان بوک کند شیراز، خیابان قصردشت، سه راه باغشاه، روبروی کوچه 25 07132363054
2 مجموعه کتابفروشی های بانک کتاب شیراز ، خیابان قصردشت،بین ولیعصر و عفیف آباد 07136264200
3 کتاب فروشی و نوشت افزار اندیشه نو شیراز، قدوسی غربی،نرسیده به کوچه 23، روبروی شیرینی پروین 07136306818
4 کتابفروشی زبان مدرن شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش خلیلی، مجتمع آناهیتا، طبقه اول 07136473864
5 کتابفروشی شهر راز شیراز شیراز ، پارک قوری به سمت باهنر، بعد از زیرگذر، کوچه 22 07191001723

بهترین کتابفروشی شیراز

علیرغم حرف های گفته شده در بالا باید عنوان کرد که کتابفروشی های بسیار خوبی نیز در شیراز وجود دارد که بیشتر در مرکز شهر پراکنده اند و انواع کتب درسی، دانشگاهی و رمان و نیز کتاب های فلسفی، شعر، روانشناسی، اقتصادی و … را به مردم عرضه می نمایند. چندین کتابفروشی معروف در شیراز وجود دارند و به درستی نمی توان گفت که کدام یک از دیگری بهتر است بخصوص که اغلب این کتابفروشی ها سابقه ی چندین دهه فعالیت در فروش کتاب را داشته و هرکدام حرفی برای گفتن دارند.

خرید آنلاین از کتاب فروشی های شیراز

شما می توانید با اندکی جست و جو در اینترنت، فهرست کاملی از کتابفروشی های معتبر را پیدا کرده و با یافتن آدرس و شماره تماس آنان به صورت آنلاین نسبت به خرید کتاب های مورد نظر خود اقدام کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب دست دوم در شیراز

اغلب دست فروشان کتاب، گاهی در کنار خیابان اقدام به فروش کتاب های قدیمی کتابخانه ی خود نموده و بعضا کتاب های نفیسی به مردم ارائه می کنند. شاید شما بارها افرادی را دیده باشید که در کنار خیابان بساط خود را پهن کرده و به فروش کتاب های قدیمی اشتغال می ورزند. البته معدود کتابفروشی های قدیمی نیز در شیراز وجود دارند که به فروش کتاب های قدیمی می پردازند.

کتابفروشی های شیراز

کتابفروشی زبان در شیراز

بعضی از کتابفروشی ها که بعضا وابسته به دانشگاه و یا انتشارات مختلف می باشند اقدام به فروش کتاب های زبان در شیراز نموده و شما به راحتی می توانید این فروشگاه هارا در سطح شهر شیراز پیدا کنید . در صورتی که در این زمینه اطلاعات کافی ندارید می توانید با جستو جو در اینترنت لیست کاملی از این فروشگاه ها را پیدا کرده و با یافتن آدرس و شماره تلفن آنان از طریق تلفن و یا حضوری مشاوره گرفته و کتاب های مورد علاقه ی خود را پیدا نمایید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *